» Fotogalerie »

PRAGUE LATIN AWARDS 2005

Vydáno dne 30.01.2006 (7229x přečtení)

Hned v úvodu si rychle odkroutím to, co od tohoto článku asi očekáváte. 

Párty byla skvělá, stejně jako většina účinkujících. Pití bylo hodně. Místa na tancování málo. Spousta známých tváří, spousta skvělé hudby…atd.  

V jednotlivých kategoriích si své ceny odnesli:

Nej taneční klub - TROPISON
Nej taneční škola - SEJKOROVI
Nej hudební skupina - SON DE CUBA
Nej taneční skupina - TRADICIÓN
Nej Dj - MICHAL SEJKORA 

Tak a teď trochu z jiného úhlu. Předem varuji všechny skalní brblaly, že následující řádky budou až nechutně optimistické. A že by se před jejich dalším čtením měli poradit se svým lékařem, nebo lékárníkem.  


Poděkování Son de Cuba

Vydáno dne 23.01.2006 (7598x přečtení)

Protože jsem se nemohl účastnit slavnostního vyhlášení vítězů Prague Latin Awards 2005 rád bych ještě jednou touto cestou osobně poděkoval všem, kteří se zasloužili o to, že hudební skupina SON DE CUBA zvítězila ve své kategorii. Budeme se i nadále snažit aby se vám naše hudba líbila, aby skladby byly chytlavé a ve stejné kvalitě jako dříve, ikdyž ve složení kapely zaznamenáte malé změny. Děkuji jak za poslané hlasy, tak organizátorům za jejich snahu celou tuto akci dát dohromady.

Santiago F. Jiménez Smith


(Celý článek... | Autor: | Počet komentářů:
Warning: mysql_db_query() [function.mysql-db-query]: Unable to save result set in /domains1/lh315500/public/www_root/PLA2005.php on line 107

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /domains1/lh315500/public/www_root/PLA2005.php on line 108
| Přidat komentář)

Prague Latin Awards - PROGRAM

Vydáno dne 18.01.2006 (8047x přečtení)


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /domains1/lh315500/public/www_root/PLA2005.php on line 88
Zhruba za týden se dozvíte jména vítězů své ankety Český latino! O všem rozhodne dlouho očekávaný sobotní večer,  21. ledna v klubu Tropison! (www.tropison.com) od 20.00h.

Anketu provází stále táž otázka. Udrží si svou pozici tandem dominikánského tanečního instruktora Rubena Peguero, zvítězí opět Dj Sebastián z Panamy a zůstane Caribe nejoblíbenější hudební kapelou? Pořadatelé, kteří už znají výsledky, naznačují: „Na rozdíl od předchozího ročníku se vrchní trojice pozic v rámci většiny kategorií zajímavě proměnily.“ Ovšem do jaké míry se tato změna projeví, zjistí salsová veřejnost až při rozlepování obálek.

Bez ohledu na výsledky hlasování se galavečer stane setkáním většiny pražských latino hvězd!  Zde je PROGRAM:


(Celý článek... | Autor: Karel Němeček | Počet komentářů: 54 | Přidat komentář)

PRAGUE LATIN AWARDS 2005 zbrojí k finále!

Vydáno dne 01.01.2006 (7364x přečtení)

Hlasování v anketě Český latino 2005 skončilo!!!

Výsledky se dozvíte během vyhlašovacího ceremoniálu který proběhne v sobotu 21. ledna 2006 v klubu Tropison (www.tropison.com). Salsová veřejnost konečně bude znát jméno svého favorita v kategoriích: Taneční instruktor, Taneční skupina, Hudební skupina, DJ, Taneční klub!!

V tuto chvíli Vám můžeme prozradit, že se letos ankety zúčastnilo více nez jeden tisíc hlasujících. Zatimco o předloňských vítězech rozhodlo zhruba polovina. Českým salserem se v roce 2003 stali: Ruben Peguero (v kategorii Taneční instruktor), skupina Fruta Fresca (Taneční skupiny), kapela Caribe (Hudební skupiny), DJ Sebastián (DJs) a klub Tropison ( Taneční kluby).

Otázkou i nadale zůstává:


(Celý článek... | Autor: Nora Lukášová | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář)

Hlasování v anketě Český salsero 2005 jde do finiše!

Vydáno dne 13.12.2005 (7291x přečtení)

Už jen čtrnáct dní zbývá do závěru hlasování v anketě Český salsero 2005. Ovšem již tradičně právě v tomto období přichází nejvíce hlasů. Kdo tedy zatím nehlasoval, má ještě poslední možnost.

Vyhlašované kategorie:
Taneční škola
Taneční klub
Taneční skupina
Hudební skupina
DJ


PRAGUE LATIN AWARDS 2005 – anotace k hlasování

Vydáno dne 07.12.2005 (7621x přečtení)

Zde přinášíme krátké popisy soutěžících v jednotlivých kategoriích, případně odkazy na jejich prezentace. Vše na jednom místě, abyste mohli odpovědně hlasovat. Již jen 3týdny do konce hlasování!


(Celý článek... | Autor: Nora Lukášová | Počet komentářů: 29 | Přidat komentář)

PRAGUE LATIN AWARDS 2005 aneb Český salsero 2005

Vydáno dne 10.11.2005 (64242x přečtení)

2. ročník prestižní soutěže české salsa scény je tu! Anketa popularity latino umělců PRAGUE LATIN AWARDS byla právě spuštěna. Najdete jí v pravém sloupci webu, kde jste na ankety již zvyklí. Není to však běžná anketa! Je velmi důležité, abyste se jí aktivně zúčastnili, protože Vaše hlasy rozhodnou o vítězích v pěti kategoriích. Oceníte tak celoroční práci svého oblíbeného


Copyright © since 2003 SalsaOnline.cz | email: redakce@salsaonline.cz
design, programování, maintaining od Internet Design s.r.o.